2021 liepos 17 d.
MENIU
REGISTRUOKIS
Organizatoriai:

logo_llaf_tall_color_cmyk_jpeg

vilnius_logo

 

sporto_renginiai

 

garmin_logo_rgsd_black

Tarptautiniame „Vilniaus 100 km bėgime“ - NATO karių startas ir iššūkiai žiūrovams

Ilgų nuotolių bėgikams šios varžybos bus vienos svarbiausių šiame sezone, nes būtent šiame renginyje bus kovojama dėl Lietuvos 100 km bėgimo čempionato apdovanojimų. 100 ir 50 km distancijose lietuviams iššūkį mes svečiai iš Rusijos, Nyderlandų ir Latvijos.
img_1586Varžybos prasidės ankstų sekmadienio rytą - 6 val. Tuo tarpu 10-17 val. Vingio parke vyks edukacinė, sportinė ir pramoginė programa žiūrovams.
Daugiausiai dalyvių tradiciškai sutrauks estafetė 10x10 km. Varžybose dalyvaus ne tik gausybė Lietuvos bėgimo klubų atstovų, bet ir NATO kariai. NATO komandoje bėgimui užsiregistravo kariai iš Vokietijos, JAV ir Jungtinės Karalystės. Savo jėgas estafetėje išbandys ir ugniagesiai.
img_1598Bėgimo organizatoriai pasirūpino ir tais, kurie dar nedrįsta bėgti ilgų nuotolių, bet nori sportiškai ir prasmingai praleisti laiką gryname ore ar palaikyti bėgančiuosius. Visi norintys galės išbandyti savo „Power Hit Radio“ ir „Impuls“ rengiamoje „Iššūkių programoje“. Juos įveikti padės patyrę treneriai Tadas Pocius, Agnė Butienė ir Regina Korolienė.
13 val. vyks šimto pritūpimų varžybos, 13.45 val. - šimto atsispaudimų iššūkis, 14.30 - šimto šuoliukų su šokdyne iššūkis, 15 val. - plankos iššūkis.
Šių iššūkių motyvatorius - „Power Hit Radio“ laidų vedėjas, didžėjus Aleksas Pozemkauskas. Iššūkiuose galės dalyvauti visi norintys. Tiek pavieniui, tiek su komanda (iki 10 žmonių) – kviečiame išbandyti savo jėgas ir už Lietuvą padaryti, pavyzdžiui, šimtą atsispaudimų.
Tarptautinį Vilniaus 100 km bėgimą organizuoja Lietuvos lengvosios atletikos federacija, Vilniaus miesto savivaldybė, VšĮ „Sveikas miestas“ ir „Mano klubas“.

Išsami informacija apie renginį: http://www.100kmrunning.lt
Festivalio facebook puslapis: https://www.facebook.com/100kmrunning/
Festivalio renginio įvykis facebooke: https://bit.ly/2XPRavH
Festivalio instagram puslapis: https://www.instagram.com/100kmrunning/

« Atgal